» » بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مناطق زلزله زده

بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مناطق زلزله زده

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مناطق زلزله زده شهرستان رامیان و روستاهای خسارت دیده بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس هرمزی با اشاره به اینکه در تمامی مناطق زلزله زده آب با کیفیت برقرار است ، اظهار کرد: کیفیت آب در این مناطق مانند شرایط قبل از زلزله است و هیچ کدورت و آلودگی ندارد.

وی از پایش مستمر کیفیت آب یاد کرد و افزود : آزمایشگاه سیار شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از همان ابتدای این حادثه در این مناطق مستقر شده اند و آب شرب مصرفی مشترکین را به صورت مستمر پایش و نظارت می نمایند .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بیان داشت : با توجه به حادثه ناگوار زلزله در شهرستان رامیان مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان در محل حضور پیدا کرده و تاسیسات آب شرب را مورد ارزیابی قرار داده اند که خوشبختانه تاسیسات آب شرب چه در شهر و چه در روستاهای زلزله زده در مدار بهره برداری قرار دارند.

هرمزی در ادامه اظهار داشت : همکاران این شرکت در روستاهای زلزله زده با پیمایش خانه به خانه مشترکین و روستائیان عزیز از وضعیت برقراری آب شرب در محل کنتور و همچنین در داخل خانه قرار خواهند گرفت و اگر احیاناً مشکل قطعی داشتند در اسرع وقت بر طرف میگردد .

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان گفت : مردم شریف مناطق زلزله زده این اطمینان را داشته باشند که همکاران ما با آمادگی کامل و در امر خدمت رسانی به آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند نمود همچنین برای حصول اطمینان بیشتر علاوه بر تامین آب از طریق شبکه در روستاهای الهادی و ویرو ،عملیات آبرسانی سیار نیز برای کمپ ها و اسکان موقت  در دست اقدام می باشد.

بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مناطق زلزله زده

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت