» » در هفته بیست و پنجم پویش هر هفته الف –ب-ایران وزارت نیرو صورت گرفت : آیین کلنگ زنی 7 پروژه آب و فاضلاب استان گلستان / با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو

در هفته بیست و پنجم پویش هر هفته الف –ب-ایران وزارت نیرو صورت گرفت : آیین کلنگ زنی 7 پروژه آب و فاضلاب استان گلستان / با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو

با حضور مهندس تقی زاده خامسی معاون آب و آبفای وزارت نیرو آیین کلنگ زنی 7 پروژه آب و فاضلاب در قالب   پویش هر هفته – الف- ب- ایران (ساخت و سازها –سازوکارها) در استان گلستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو ،دکتر حق شناس استاندار گلستان ، نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی در قالب هفته بیست و پنجم# هرهفته_الف_ب_ایران(ساخت و سازها –سازوکارها) آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی 7 پروژه آب و فاضلاب استان گلستان با اعتباری بالغ بر 552701میلیون ریال در محل تصفیه خانه فاضلاب شهرستان آزادشهر انجام شد .

در این مراسم مهندس تقی زاده خامسی معاون آب و آبفای وزارت نیرو ضمن تقدیر از مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در راستای اجرای پروژه های مهم در جهت خدمات رسانی به مردم شریف استان گلستان بیان داشت :  هدف وزارت نیرو از اجرای پویش هرهفته_الف_ب_ایران افزایش سطح امیدواری مردم و اعتمادسازی بین مردم و وزارت نیرو بوده و تعامل دو سویه با جامعه برای ارائه عملکرد، همکاری و بازخورد و استفاده از نظرات ارزشمند و مدیریت توام عرضه و تقاضا است.

معاون آب و آبفای وزارت نیرو در حاشیه آیین کلنگ زنی این پروژه ها افزود : راه‌اندازی پویش «هر هفته -الف- ب- ایران» باعث شد با همه سختی‌ها و مشکلات با خودباوری و سخت کوشی و افتخار ، خدماتی را به مردم ارائه دهیم.

 مهندس هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در ادامه به معرفی این پروژه ها در بخش تامین آب شرب پرداخت و تصریح کرد :. با هدف ارتقای سطح بهداشت عمومی، حفظ محیط زیست و حفاظت از منابع محدود آب ، عملیات اجرایی 30کیلومتر خطوط انتقال آب شرب 9 روستای شهرستان آزادشهر ، اجرای 29.5کیلومتر شبکه توزیع آب شرب 12روستای شهرستان آزادشهر و رامیان ، احداث 2باب مخزن در دو روستای تورنگ تپه و حاجی بیک گرگان ، 3020فقره استاندارد سازی و نصب انشعاب 11 روستا ،حفر 3 حلقه چاه آب برای 5 روستا و عملیات حصار کشی مخزن روستای دنگلان گرگان به طول 140متر در این پویش کلنگ زده خواهد شد. .

هرمزی در ادامه از آیین کلنگ زنی احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهرستان آزادشهر را از دیگر پروژه ها برشمرد و اذعان داشت :  این پروژه به طول 650متر مکعب در ساعت در راستای جلوگیری از مشکلات در خطوط  شبکه فاضلاب و حفظ محیط زیست خواهد بود .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان اظهار داشت : با بهره برداری از این طرح‌ها که خود باعث افزایش رضایت عمومی مردم می گردد، می توان امیدوار بود منابع آبی جدید و پایداری در حوزه آب شرب  به وجود آید که با برنامه ریزی صحیح می تواند باعث ایجاد اشتغال پایدار  و تثبیت جمعیت روستایی و پیشگیری از مهاجرت روستا به شهر ها را دارا باشد .

لازم به ذکر است با اجرای  این پروژه ها 9424خانوار و جمعیتی بالغ بر 31055نفر از خدمات آب و فاضلاب بهره مند خواهند شد .

در هفته بیست و پنجم پویش هر هفته الف –ب-ایران وزارت نیرو صورت گرفت : آیین کلنگ زنی 7 پروژه آب و فاضلاب استان گلستان /  با حضور معاون آب و آبفای وزارت نیرو

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت