» » مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خبر داد : برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خبر داد : برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله استانی ویژه کارکنان و همسرهمکاران به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، جواد بهرام نژاد با اعلام این خبر افزود : این دوره از مسابقات در رشته های حفظ، حفظ موضوعی، ترتیل و تحقیق در سطح پرسنل و همسران آنان برگزار شد.

وی با بیان اینکه از ویژگی های این دوره از مسابقات، حفظ آیات کاربردی قرآن کریم است، ادامه داد: برای شرکت‌کنندگان در رشته تحقیق موضوعی، هفت موضوع تعیین شده که شرکت‌کنندگان باید یک موضوع را انتخاب و مطالعات خود را پیرامون آن ارائه کنند.

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان اظهار داشت : همکاران ما در این سری از مسابقات با قدرت و توانایی لازم ظاهر شدند برای آنان ابراز امیدواری کرد تا بتوانند درسطح کشوری، مقام برتر را از آن خود به ثبت برسانند.

وی در پایان تصریح کرد : از بین شرکت کنندگان، نفرات برتر، این دوره جهت شرکت در دور پایانی مسابقات سراسری به وزارت نیرو معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است خانم فائزه رضایی در رشته مفاهیم ، خانم هاجر مقدس زاده در رشته زبان آموزی و خانم معصومه احمدی در رشته تحقیق موضوعی به عنوان 3 نفر برتر انتخاب و جهت شرکت در دور پایانی مسابقات به وزارت نیرو معرفی گردیدند.

                                                       

 

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خبر داد : برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت