» » پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان

پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان

  مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان و فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی به شرح ذیل می باشد :

                                                      "بسم الله الرحمن الرحیم "

 ((سیزدهم آبان ، روز تجلی دوباره آزادگی ، شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست)) " رهبر معظم انقلاب"

یوم الله 13 آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی ؛ تسخیر لانه جاسوسی ، تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز از حماسه‌های بزرگ تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است. امسال این مناسبت ملی با سالروز ولادت پیام آور نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) نیز مقارن شده است.

در حالی به استقبال از این روز فرخنده می‌رویم که اهانت مدعیان دروغین آزادی بیان به رسول اکرم (ص) و حمایت رییس جمهوری فرانسه از این اقدامات کام مسلمانان جهان را تلخ کرده که ضمن محکومیت این اقدام شنیع لازم است از فرصت این میلاد پر برکت برای بیان خصلت‌ها و سیره آن پیامبر رحمت استفاده کنیم و در شرایطی که امکان برگزاری جشن‌های حضوری نیست در رسانه‌های جمعی و اجتماعی به مقام آن حضرت ارادت ورزیم.

امسال شاهد تقارن این میلاد شریف با ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان خط امام هستیم، روزی که هر سال تجلی‌گر مبارزه ملت ما با استکبار جهانی است.

حماسه سیزده آبان نمونه کامل وحدت کلمه بین جوانان دانشجو و دانش‌آموز بود. وحدت و انسجامی که امروز نیز در تمامی عرصه‌ها و به‌ویژه در سنگرهای علم و دانش از سوی جوانان شاهد هستیم و خوشبختانه طی سال‌های پس از انقلاب با پیشرفت چشمگیر در عرصه‌های سیاسی، علمی، پژوهشی و فرهنگی ضمن حفظ ارزش‌های انقلاب، توانستیم روحیه استقلال‌طلبی، خودباوری و ظلم‌ستیزی را به جهانیان ثابت نماییم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایم و سلامت و سربلندی را برای تمام مردم ایران از خداوند متعال خواستارم .  

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت