» » پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب : اولین جلسه شورای فرهنگی ، دینی و ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان برگزار شد

پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب : اولین جلسه شورای فرهنگی ، دینی و ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگی ، دینی و ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب با اعضای جدید برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، اولین جلسه شورای فرهنگی ، دینی و ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور مهندس هرمزی مدیر عامل ، مسئول امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان و اعضاء شورای فرهنگی در راستای بررسی مسائل و اجرای فعالیت های فرهنگی ، دینی و ورزشی در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب استان گلستان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه بهرام نژاد مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی طی دو ماه گذشته ارائه نمود و تصریح کرد : با توجه به شرایط سخت کنونی در خصوص شیوع ویروس منحوس کرونا سعی بر این بود تا بتوانیم برنامه های فرهنگی را با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی انجام دهیم .

در ادامه حجت الاسلام بیرقدار مسئول امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان گلستان که در این جلسه به عنوان مهمان حضور داشته اند در خصوص برنامه های ابلاغی وزارت نیرو در سال 99 اشاره نمودند که شامل 7 برنامه و سر فصل کلی در سطح صنعت آب و برق بوده و با توجه به شیوع ویروس کرونا با تغییراتی مواجه شده است که با همفکری و تبادل نظر اعضای شورای فرهنگی قابل انجام می باشد .

در قسمت دیگری از این جلسه مهندس هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ضمن خوش آمد به حاضرین در جلسه با  تاکید بر اجرای 7 برنامه ابلاغی فرهنگی وزارت نیرو در سال 99 اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به شرایط امسال برنامه های امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو ابلاغ شده است که تشکیل هر چه زودتر جلسات فرهنگی جهت اجرایی نمودن این برنامه ها را امری ضروری دانست .

وی تصریح کرد : کارگروه امور فرهنگی نقش پر رنگی در خصوص اتحاد و همدلی بین همکاران دارد و لازم است  با هماهنگی ستاد استانی کرونا و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مباحث ورزشی و پیاده روی همگانی جهت ایجاد نشاط و همدلی بیشتر بین همکاران و آشنایی آنها پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفا و آبفار صورت گیرد .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان افزود : همه همکاران در راستای فعالیت ها و نحوه مباحث فرهنگی ، دینی و ورزشی دیدگاهها و نظرات خود در ارائه نمایند تا بتوانیم از تمام ظرفیت ها جهت رویکرد مناسب استفاده نماییم .

پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب : اولین جلسه شورای فرهنگی ، دینی و ورزشی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان برگزار شد

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت