» » پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان به مناسبت هفته بسیج

مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،  در متن این پیام آمده است :

                                                                         بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر است.امام خمینی(ره)

بسیج تنها یک واژه و کلمه نیست، بلکه دریایی از مفاهیم والای معنوی و ارزشی است ؛ تبلور عینی واژه‌هایی چون ولایتمداری ، صلابت ، استواری ، ایمان ، ایثار، بصیرت و بیداری تنها در قاموس کسانی است که جامه ی متبرک بسیج را به تن کرده‌اند .

به گفته بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) بسیج مظهر عشق و ایمان ،آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است . سیج حاصل بصیرت ،دور اندیشی وهوشمندی رهبر بزرگ و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بوده که در پنجم  آذرماه  ۱۳۵۸ تاسیس و عملیاتی شد اکنون پس از گذشت سالیان متمادی و در طول این سالها نتایج آن به خوبی درک می شود.

بی شک اراده و تدبیر حکیمانه امام راحل(ره) در پی‌ریزی شجره طیبه بسیج؛ اقدامی هوشمندانه و ژرف در پاسخ به نیازهای انقلاب و کشور بود که از همان ابتدا، ظهور قدرت بزرگ و سرنوشت سازی از بطن انقلاب و مردم برای استحکام بخشی به نظام نوپا و ایجاد دژ تسخیرناپذیر دفاعی جمهوری اسلامی برابر نظام سلطه و قدرت های استکباری را نوید بخشید.

در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون، هرگاه که نیروی وحدت، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم و خالص، در بسیج تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی مان حراست و پاسداری کنند.

حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است که نمونه بارز آن از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است که بسیجیان عزیز در کنار کادر درمان و مردم  با تمام وجود جهت آرامش و سلامتی مردم در صحنه حضور داشته و خواهند داشت .

این شجره طیبه انقلاب اسلامی پیشتاز دفاع راستین از ارزشها و آرمانهای انقلاب و چراغ تابانی پیش پای رهروان راه ایثار و شهادت به سمت فرهنگ عاشوراست و الگویی فرامنطقه ای است برای ملتهای حق طلب و استکبارستیز در همه دنیا.

اینجانب به نمایندگی از همه همکارانم در صنعت آب و فاضلاب استان گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان 8 سال دفاع مقدس، فرارسیدن هفته بسیج این یادگار جاوید حضرت امام خمینی(ره) را به بسیجیان آزاده و ایثارگر، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون همه مردم ایران را زیر سایه حضرت ولی‌عصر(عج) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب مسئلت دارم.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت