» » به منظور حفظ کیفیت آب شرب روستاهای شهرستان گرگان صورت گرفت/ شستشو و گند زدایی 13 باب مخزن ذخیره بتنی

به منظور حفظ کیفیت آب شرب روستاهای شهرستان گرگان صورت گرفت/ شستشو و گند زدایی 13 باب مخزن ذخیره بتنی

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از شستشو و گند زدایی 13باب مخزن ذخیره بتنی در سطح روستاهای این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس قربان غلامی افزود : با تلاش همکاران این امور و در راستای حفظ کیفیت آب شرب مشترکین ، عملیات شستشوی 13 باب مخزن ذخیره بتنی آب شرب در سطح روستاهای این شهرستان با مجموع 2 هزار و 320 متر مکعب در مدت یک هفته به پایان رسید .

 غلامی اظهار داشت : براساس برنامه زمانبندی انجام شده  و مطابق با استانداردهای بهداشت آب تمام مراحل شستشو و گند زدایی تحت نظارت دفتر مرکز پایش بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان انجام شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان افزود : با توجه به گستردگی روستاهای این شهرستان و با هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان و خانه های بهداشت،  مخازن بتنی روستاهای مرزنکلاته، قرق، نوده شریف،قزاق محله ، باغ گلبن، خیرات، توسکستان،هاشم آباد، قلندر محله، نوچمن و محمد آباد ظرف مدت یک هفته شستشو و گند زدایی شد.

وی در پایان در خصوص مراحل شستشوی مخازن بتنی آب شرب اظهار داشت :  ابتدا مخازن بطور کامل تخلیه شده و سپس عملیات خارج کردن رسوبات با افشار آب و در نهایت دیواره و کف مخازن پس از شستشو توسط مواد گندزدا با غلظت مناسب چند بار شستشو می شود .

 

به منظور حفظ کیفیت آب شرب روستاهای شهرستان گرگان صورت گرفت/ شستشو و گند زدایی 13 باب مخزن ذخیره بتنی

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت