» » در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان : اولین جلسه شورای فرهنگی و دینی شرکت آبفا گلستان در سال 1400 برگزار شد

در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان : اولین جلسه شورای فرهنگی و دینی شرکت آبفا گلستان در سال 1400 برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در سال 1400 و در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، اولین جلسه شورای فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور مهندس هرمزی مدیر عامل و اعضاء شورای فرهنگی در راستای تدوین و برنامه ریزی جهت برنامه های فرهنگی ابلاغی وزارت نیرو در سال 1400 در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب استان گلستان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه بهرام نژاد مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته در این حوزه که در سال  گذشته ارائه نمود و تصریح کرد : با توجه به شرایط سخت کنونی در خصوص شیوع ویروس منحوس کرونا سعی بر این بود تا بتوانیم برنامه های فرهنگی را با رعایت تمام شیوه نامه های  بهداشتی انجام دهیم .

در ادامه این جلسه مهندس هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ضمن تقدیر از زحمات اعضاء شورای فرهنگی اظهار داشت : این شورا  نقش پر رنگی در خصوص اتحاد و همدلی بین همکاران دارد و لازم است با هماهنگی ستاد استانی کرونا و رعایت تمامی  شیوه نامه های بهداشتی در ماه مبارک رمضان و در طی سال برنامه های ابلاغی مرتبط فرهنگی اجرایی و از بستر فضای مجازی استفاده بهینه صورت پذیرد .

گفتنی است در این جلسه ضمن تشریح برنامه های ابلاغی سال 1400از سوی وزارت نیرو 20 بند از برنامه های شورای فرهنگی ارائه گردید که پس از بررسی و اظهار نظر توسط اعضای شورا مقرر گردید در ماه مبارک رمضان اجرایی گردد .

در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان : اولین جلسه شورای فرهنگی و  دینی شرکت آبفا گلستان در سال 1400 برگزار شد

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت