صفحه اصلي > خبرها / گالری تصاویر / اخبار شهرستان > برگزاری دهمین جشنواره نخستین واژه آب در شهرگمیشان

برگزاری دهمین جشنواره نخستین واژه آب در شهرگمیشان


3 دی 1397, 08:03. نويسنده: ravabetomumi

سرپرست امور آب و فاضلاب گمیشان خبر داد

برگزاری دهمین جشنواره نخستین واژه آب

 

 دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه «آب» با هدف آموزش و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف بهینه آب با حضور 200 دانش آموز مقطع ابتدایی در سالن همایش آموزش و پرورش گمیشان برگزار شد.

ابوالحسن کاووسی سرپرست آب و فاضلاب  گمیشان در گفتگو با پایگاه خبری شرکت گفت :فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در بین خانواده ها را ضروری می باشد  و آشنایی با اصول مصرف بهینه آب موضوع بسیار مهمی است که باید در مقاطع ابتدایی اجرایی گردد و استمرار این حرکتها می تواند نتایج موثر و ماندگاری را در آینده داشته باشد .

سرپرست امور آب و فاضلاب گمیشان حفظ منابع آبی موجود را راهکاری موثر برای برون رفت از مشکل کم آبی دانست و افزود  : برای تحقق این مهم علاوه بر همکاری تمام ارگانهای مربوطه، نیازمند همراهی خانواده ها و به ویژه نسل جدید هستیم.

وی برگزاری جشنواره های فراگیری نخستین واژه را از جمله برنامه هایی عنوان کرد که می تواند به درک بیشتر نسل جدید از اهمیت آب و حفظ منابع آبی کمک کند.

 لازم به ذکر است در این مراسم، با اجرای نمایش توسط گروه نمایشی، راه های صرفه جویی در مصرف آب به دانش آموزان آموزش داده شد و بسته های فرهنگی، آموزشی و هدایایی به آن ها اهدا شد .


بازگشت