صفحه اصلي > خبرها / اخبار شهرستان > تقدیر از بازنشستگان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان

تقدیر از بازنشستگان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان


8 دی 1397, 10:46. نويسنده: ravabetomumi

در مراسمی که با حضور مدیرعامل آبفا استان و اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت آب و برق استان گلستان برگزار شد از زحمات و تلاش ارزنده عزیزان بازنشسته شرکت آبفا گلستان تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان" مهندس رحمتی" مدیر عامل شرکت ضمن قدردانی از حضورپررنگ همکاران بازنشسته و خانواده ی آنها در این مراسم، از تلاش وخدمات صادقانه بازنشستگان در طول خدمت که منجر به کسب موفقیت برای شرکت گردید تقدیر نمودند.

رحمتی تصریح کرد : نقش بازنشستگان در انتقال تجربیات به نسل جدید مهم و قابل توجه می باشد و حفظ ارتباط بازنشستگان با مجموعه شرکت در این امر موثر می باشد .

وی افزود: ما از ثمره کار و تلاش همین بازنشستگان برای خانواده خود روزی می بریم و ما بایستی در کار روزمره خود از تجربه ارزشمند بازنشستگان به نحو احسن استفاده کنیم.

 مهندس رحمتی اظهار داشت: پرداخت به موقع سنوات بازنشستگی، پرداخت حق عضویت در کانون بازنشستگان صنعت، بیمه تکمیلی ،پرداخت کمک هزینه ازدواج فرزندان همکاران بازنشسته و ...  از اقداماتی است که شرکت در جهت رفاه حال پیشکسوتان عزیز انجام می دهد.

لازم به ذکر است این همایش همراه با نمایش ، موسیقی و اعطا  هدایا به همکاران بازنشسته غرب و شرق استان در شهرهای گرگان و گنبد کاووس برگزار شد .

 


بازگشت