صفحه اصلي > خبرها / اخبار شهرستان > سپاسگزاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مردم استان

سپاسگزاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مردم استان


2 مهر 1397, 08:09. نويسنده: admin

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان گلستان  از همراهی مردم استان در روزهای پیک تابستان97 قدردانی و سپاس گزاری کرد .

مهندس "محمد هادی رحمتی" با ارسال پیامی ازمردم فهیم استان که با مدیریت صحیح آب و برق ، شرکتهای آبفا شهری و روستایی و توزیع نیروی برق استان را در خدمتگذاری طی تابستان سالجاری یاری نمودند ، تشکر نمود.

  رییس کارگروه انسجام بخشی آب و برق استان گلستان، به نمایندگی از تمام مدیران ارشد صنعت آب و برق استان از تمام مردم استان گلستان برای مشکلات و کمبودهایی که در تابستان سالجاری متحمل شدند و از صبر و حوصله‌ای که در قطعی های برق و آب چه به صورت برنامه ریزی شده و چه به شکل تصادفی داشتند، سپاسگزاری نموده وافزود: البته از مردم خوب و با غیرت این استان جز این انتظاری نبود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان تصریح کرد: همت بی منت و اقدامات ارزشمند مجموعه مدیران و همه همکاران در صنعت آب و برق استان ایجاد آرامش و رفاه برای هم استانی های عزیز می باشد و ما مدیران این صنعت یادآور می شویم که تمام توان خود را خالصانه برای خدمت به مردم استان گلستان به کار خواهیم گرفت .

وی در پایان این پیام آورده است: امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید همواره موفق و موید باشید.

سپاسگزاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مردم استان


بازگشت