صفحه اصلي > خبرها / اخبار شهرستان > اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته عفاف و حجاب

اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته عفاف و حجاب


5 مرداد 1399, 09:41. نويسنده: it

مشاور امور بانوان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی پیامکی به مناسبت هفته عفاف و حجاب برای بانوان شاغل این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، فاطمه سادات ابطحی افزود : حجاب و عفاف دو رکن مهم مکتب مبین اسلام و از مؤکدات آیات و روایات معصومین می باشد. ارزشی که برای حفظ حریم امنیت، آرامش و اخلاق در بین انسان ها و کمال و رشد شخصیت انسانی فرض شده است تا سلامت و ارتقاء سطح فرهنگ در جامعه را محقق کند.

وی تصریح کرد : انسان ها بطور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و تمایل دارند که ارزش‌ها و ایده های باورمند خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک محرک موثر در جامعه ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد، می بایست این الگو را به سوی آمال متعالی سوق داد.

ابطحی در پایان اظهار داشت : به همین مناسبت امور بانوان با همکاری روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت مسابقه کتابخوانی پیامکی را برگزار نمود و در نهایت به برگزیدگان این مسابقه توسط مدیر عامل شرکت جوایزی اهداء گردید.

لازم به ذکر است خانم ها طاهره دولت پور ، اعظم راثی سرای ، سید اعظم هاشمی ، عطیه پهلوانی ، معصومه احمدی و نفیسه احمدی به عنوان نفرات برتر این مسابقه انتخاب شدند .

                                                                                        

اعلام نفرات برتر مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته عفاف و حجاب


بازگشت