صفحه اصلي > خبرها / اخبار شهرستان > به منظور ارتقای کیفیت آب شرب شهر گرگان صورت گرفت : شستشوی زلال سازهای تصفیه خانه ناهار خوران

به منظور ارتقای کیفیت آب شرب شهر گرگان صورت گرفت : شستشوی زلال سازهای تصفیه خانه ناهار خوران


18 آبان 1399, 08:44. نويسنده: it

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از شستشوی زلال سازهای تصفیه خانه آب شرب ناهار خوران در راستای ارتقای کیفیت آب شرب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس" قربان غلامی" اظهار داشت : به منظور سرویس ، تعمیر و شستشوی زلال سازهای تصفیه خانه آب ناهار خوران  سرویس دوره ای با همت همکاران امور آب و فاضلاب گرگان آغاز گردید.

وی تصریح کرد : عملیات سرویس دوره ای زلال ساز های تصفیه خانه آب همواره یکی از نقاط اصلی و کلیدی نگهداری و بهره برداری اصولی از تصفیه خانه آب می باشد که تامین آب شرب سالم و بهداشتی بیش از 50 هزار نفر را برعهده دارد.

غلامی بیان داشت :این تصفیه خانه با ظرفیت تولید 200لیتر بر ثانیه آب شرب نیاز آبی 17هزار مشترک را تامین می نماید که  توجه به حفظ دستاورد‌ها و ظرفیت‌ها یک ضرورتی است که هر ساله این شرکت در دستور کار خود قرار می دهد .

لازم به ذکر است با توجه به نوسانات کدورت آب در طی فصول مختلف و شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط نگهداری ، عملیات سرویس و نگهداری در طول سال حداقل یکبار ضروری می باشد .

                                                                                     

 

به منظور ارتقای کیفیت آب شرب شهر گرگان صورت گرفت : شستشوی زلال سازهای تصفیه خانه ناهار خوران


بازگشت